Recenze

Datum: 29.01.2019

Vložil: Eva Žemlová - Edrová

Titulek: Mňam

Tyto Vánoce - prosinec 2018 jsme si od paní Kovandové odnášeli skvělé zákusky, rolády a pro sousedky v domě vánoční cukroví...... vše mělo velký úspěch, příbuzní od sousedů si vezli cukroví až do Plzně - Domácí kvalita - příznivé ceny...... kdykoliv si vzpomenu, vím, že vše zachráněno u této milé paní Kovandové..........děkuji

Datum: 02.10.2018

Vložil: A. Pavlová

Titulek: Minizákusky

Vážená paní Kovandová,
již po několikáté jsem si u Vás objednala minizákusky a i tentokrát jsem s nimi sklidila obrovský úspěch. 
Děkuji, příště se na Vás zase s důvěrou obrátím. A. Pavlová

Datum: 08.05.2018

Vložil: Veronika Vaculíková

Titulek: PODĚKOVÁNÍ

VÁŽENÁ PANÍ KOVANDOVÁ.


VELICE VÁM DĚKUJI ZA NÁDHERNÝ A VÝBORNĚ CHUTNAJÍCÍ DORT. MINIZÁKUSKY I KOLÁČKY SE VŠECHNY ZBAŠTILY, VŠICHNI SI TO MOC CHVÁLILI.

DĚKUJEME VÁM.

NOVOMANŽELÉ VACULÍKOVI.

Datum: 08.05.2018

Vložil: Kovandová

Titulek: Re: PODĚKOVÁNÍ

Děkuji moc ,že všem moc chutnálo a napomohla jsem trochou do svatebné pohody. cukrářka.

Datum: 10.03.2018

Vložil: Eva Edrová - Žemlová

Titulek: Rolády

Včera jsme paní sousedce přivezli rolády od paní Kovandové / objednáváme pouze u ní my i příbuzní / a dostali jsme od sousedky vzorek od všech 3 druhů na ochutnání.........ty byly tak výtečné, jak se říká "NEBE V HUBĚ" Dcera si u paní cukrářky nechávala udělat dort s pivní lahví.....také nádhera a na svatbě první snědený. Klobouk dolů paní Kovandová

Datum: 29.12.2017

Vložil: Vlasta Tachecí

Titulek: Vánoční cukroví

Letos jsem si opět objednala vánoční cukroví a je opravdu výborné celá rodina si pochutnala. Již jsem objednávala svatební koláčky a mini zákusky a neznám lepšího výrobce. Přeji Vám a celému kolektivu hodně zdraví a štěstí v Novém roce 2018.

Datum: 21.12.2017

Vložil: Martina Havlová a kolegyně v práci

Titulek: vánoční cukroví

Chtěla bych touto cestou moc moc poděkovat paní Kovandové za vánoční cukroví. Ostatně jako každý rok - krásně vypadá a výborně chutná !!! Děkujeme a budeme se opět těšit na příští rok, kdy určitě zas cukroví objednáme.
Pohodový vánoční čas, v novém roce mnoho zdravíčka, úsměv na tváři a klid v duši :-)

Datum: 07.08.2017

Vložil: Komendovi

Titulek: Narozeninové dorty

Dobrý den, děkujeme za zhotovení dvou krásných dortů pro vnoučata k narozeninám. Byly výborné jako každý rok, všichni jsme si moc pochutnali.

Datum: 20.06.2017

Vložil: Radka Suchevičová

Titulek: Svatební dorty a zákusky

Dobrý den, chci touto cestou poděkovat paní Kovandové za její vynikající dorty na naší svatbu, dva ovocné (jahodový a malinový) a svatební potažený pravým domácím marcipánem s marcipánovými růžičkami. Po dortech a zákuskách se jen zaprášilo. Více takovýchto poctivých živnostníků jako je paní Kovandová. Děkujeme za Vaší práci. Radka

Datum: 05.06.2017

Vložil: František a Milena Ritschelovi

Titulek: Dort pro divadlo Skaláček


Chtěli bychom touto cestou moc poděkovat paní Kovandové za její ochotu a lásku, s jakou přistupuje ke své práci. V pátek jsme telefonicky objednali dort pro cca 40 osob, který jsme chtěli v neděli předat malým hercům divadla Skaláček Tisá k příležitosti jejich premiéry pohádky. Ani jsme nedoufali, že nám na tak krátký termín paní cukrářka „kývne“. Pro paní Kovandovou to nebyl problém, byla milá, ochotná. Vyrobila ohromný a nádherný divadelní dort s Kašpárkem. Nejen my, ale i malí herci byli velmi mile překvapeni. Byla to moc krásná a sladká odměna za jejich práci. Moc děkujeme za nás i za děti a přejeme ještě hodně krásných výrobků a spokojených zákazníků.
František a Milena Ritschelovi

Záznamy: 1 - 10 ze 21
1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek